Pochod na dětský den.

Žádost o registraci

DŮLEŽITÉ!

Z technických důvodů je možné se on-line přes tento formulář registrovat pouze do pátečních 18:00 hodin.

Registrace, které dorazí po této hodině již nebudeme moci zpracovat. Pak bude možné se k pochodu registrovat pouze osobně v registrační místnosti, Restaurantu Hranice na Božím Daru.

Upozorňujeme, že jsme schopni zajistit plnohodnotnou nabídku našeho programu pouze prvním 500 účastníkům. Případným dalším zájemcům se budeme muset omluvit.

Děkujeme za pochopení.

Registrační formulář

Jméno a příjmení
Rok narození:
Bydliště (pouze město):
E-mail:
 
Poznámka
Kolik je 2+2

* všechna pole jsou povinná
Všichni účastníci se pochodu i doprovodného programu účastní na vlastní nebezpečí. Odesláním Žádosti o registraci potvrzují, že mají vlastní pojištění. Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za úrazy účastníků v době konání pochodu a doprovodných aktivit, za materiální škody ani za případné ztráty osobních věcí. Odesláním Žádosti o registraci zároveň každý účastník udává svůj souhlas s elektronickým zpracováním svých dat na přihlášce, jejich dalším vyhodnocením a zveřejněním na internetu. Účastníci souhlasí s dalším použitím/zveřejněním fotografií či nahrávek z Pochodu na Dětský den do Oberwiesenthalu, dne 11.9.2021 v médiích, případně k výrobě DVD a tiskových médií a to bez nároku na honorář.
Projekt Na Dětský den do Oberwiesenthalu je spolufinancován z EU, z Evropského fondu pro regionální rozvoj.